Biyogaz Tesisinin Tasarımı

Özel Durumunuz için özel bir tasarım yapıyoruz. Sizin istekleri de çok önem veriyoruz.

3D Ön Tasarım

Size 3 boyutlu şekilde tesisinizin bir ön görüntü yapıyoruz

Fizibilite Raporu

21 senelik gider ve gelir hesaplama ve diğer rapor için gereken konular için araştırma yapıyoruz ve müşteri birlikte en uygun çözüm öneriyoruz.

Teklif

Detaylı Teklif size verebiliriz. Böylece finans ve kredi başlangıçtan sağlayabilirsiniz.

Kredi

Kredi sizinle birlikte Türk Bankalarla veya Alman Bankalarla ve Hermes Sigortası birlikte çok uygun faizlerle sağlayabiliriz.

Enerji Garantisi

İlk 3 veya 5 yıl size bir Enerji Garanti verebiliriz. Girdi garantisi siz verirseniz tabi ki. Fakat bu durumda işletme sorumluluk bizim elemanlar tarafından yönetmeli.

Çöp Gaz

EES’nin Çöp Gaz projelerinin Mühendisliği konusundaki uzmanlığı saha seçiminden başlıyor ve saha son kapamaya devam ediyor.  Risk değerlendirmesi ve risk yönetimi, asıl atık depolama mühendisliği için çerçeveyi oluşturmaktadır. Size mühendislik sürecinde yardımcı olabiliriz veya özel amaçlar için bizi arayabilirsiniz.

Atık Su Arıtma Tesisleri

MBR (membran biyoreaktör) konfigürasyonunda kompakt prefabrik biyolojik arıtma tesisleri sunabiliriz. Membranlar biyolojik çamuru ve diğer askıda katı maddeleri atık sudan ayırır. Bu nedenle Türkiye standartlarına göregaranti edebilen biyogaz tesisleri için uygun maliyetli bir atık su arıtımını çözümümüz var.

Risk Değerlendirmesi

Risk değerlendirmesine dayanarak, ısmarlama bir düzenli  çöp gaz depolama risk yönetimi uygulanabilir. Düzenli çöp gaz depolama risk yönetimi farklı seviyelerde yer alabiliriz:
1. Proaktif mühendislik
2. Reaktif mühendislik
3. Operasyonel yönetim
4. Sigorta

Bugün bizi arayın +90 530 010 2130
veya bize eposta yazın info@ees-muhendislik.com.tr

En iyi çözümü bulmak isteyen, Türkiye’de bu alanda başarıyla çalışan uzmana soruyor.

Menü